İAEK Başvuru Formu

İAEK Gönüllü Katılım Formu Örnekleri

İAEK Ebeveyn Onay Formu Örnekleri

İAEK Katılım Sonrası Bilgi Formu Örnekleri

İAEK Başvuru Kontrol Listesi

Başvuru formu ve başvuru kontrol listesini doldurmak için Microsoft Word 2010 veya sonrası bir sürümü kullanmanız gereklidir.

Önemli Not:

  1. Anket, test ve ölçeklerin değiştirilmesi, yeni ilaveler yapılması, araştırmanın başlığının değiştirilmesi, yeni araştırmacılar eklenmesi ve benzeri durumlarda Başvuru Formu'nun Değişiklik Bildirimi kısmı doldurularak ueam@metu.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. İlgili değişiklik IAEK tarafından değerlendirilip değişiklik onayı araştırmacıya iletilir.
  2. İAEK onayı, başvuru içeriği değişmediği sürece ve başvuruda belirtilen araştırmanın başlangıç tarihinden itibaren proje onay yazısında belirtilen son tarihe kadar geçerlidir. Onay son tarihinden sonra aynı protokolü kullanarak araştırmalarına devam etmek isteyen araştırmacıların onay son tarihinden en az üç hafta önce Başvuru Formu'ndaki Proje Uzatma Talebi kısmını doldurarak ueam@metu.edu.tr göndermeleri gerekmektedir. Uzatma sırasında değişiklik talebi olan araştırmacılar (bkz. Not 1) Başvuru Formu'nun Değişiklik Bildirimi kısmını da doldurmalıdır.
  3. UEAM, içeriği değişen, ancak İAEK sekreterliğine bildirilmeyen İAEK onayları hususunda sorumluluk taşımamaktadır.
  4. İAEK başvurularının,ilgili projenin başlangıç tarihinden en az üç (3) hafta önce UEAM'ye yapılması önerilmektedir.